Logo 1 Logo 2

Tugiteenused

Õpilasel on võimalus osaleda individuaalkonsultatsioonides.


Nimi/Õppeained/Lisainfo E-post Skype (ainult E klassile)
Diana Lilienblatt diana.lilienblatt@ptg.ee live:.cid.bfd9d4c2d13b36c1
Bioloogia

Konsultatsioon ruumis 206
E 14:20-15:50

K 13:00-14:30

Skype call Skype chat
Eve Sinikas eve.sinikas@ptg.ee live:evesinikas
Matemaatika

Konsultatsioon ruumis 101
E 14:00-15:30

T 14:00-15:30

Skype call Skype chat
Eve Zekker eve.zekker@ptg.ee live:eve.zekker
Saksa keel

Konsultatsioon ruumis 102
K 14:00-15:30

T 12:15-13:30

Skype call Skype chat
Guzel Abjanova guzel.abjanova@ptg.ee live:guzel.abjanova
Vene keel

Konsultatsioon ruumis 210
E 14:00-15:30

T 15:00-16:00

Skype call Skype chat
Inna Sulg inna.sulg@ptg.ee
Inglise keel

 
Kaja Leppik kaja.leppik@ptg.ee
Eesti keel ja kirjandus gümnaasiumi astme e-klassidele

 
Karin Kurvits karin.kurvits@ptg.ee live:karin.kurvits
Inimene ja õigus

 

E 19:00-20:30

Skype call Skype chat
Katrin Kobolt katrin.kobolt@ptg.ee katrin.kobolt@ptg.ee
Muusikaõpetus, joonestamine

Konsultatsioon
K 14:30-15:30 ruumis 201
N 14:30-15:30 ruumis 110

T 13:30-14:30 

Skype call Skype chat
Keili Kund keili.kund@ptg.ee live:.cid.4bb29da34daed94f
Matemaatika, majandusmatemaatika (12 klass, e-kursus)

Konsultatsioon ruumis 101
K 14:00-15:30

T 12:00-13:30

Skype call Skype chat
Leili Jaagant leili.jaagant@ptg.ee live:leili.jaagant_1
Keemia, füüsika

Konsultatsioon ruumis 203
T 14:00-15:30

T 16:00-17:00

Skype call Skype chat
Maibritt Kuuskmäe maibritt.kuuskmae@ptg.ee
Inglise keel, informaatika II

Konsultatsioon ruumis 211
T 14:00-15:15

Marju Eeriku marju.eeriku@ptg.ee eerikumarju@gmail.com
Inglise keel

 

T 15:00-16:00
Messenger: Marju Eeriku

Skype call Skype chat
Merle Looring merle.looring@ptg.ee merle.loogin@ptg.ee
Uurimistööde alused

Konsultatsioon ruumis 104/4
T 14:30-16:30
N 14:00-16:00
Muul ajal kokkuleppel õpetajaga.

E 17:00-20:00

Skype call Skype chat
Merle Protsin merle.protsin@ptg.ee merle.protsin@ptg.ee
Arvutiõpetus, informaatika I

Konsultatsioonid ruumis 110
K 14:00-15:30

K 12:00-13:30
Messenger: Merle Protsin

Skype call Skype chat
Nele Lainoja nele.lainoja@ptg.ee
Matemaatika põhikoolile

Konsultatsioon ruumis 211
K 14:30-15:30 (9. klass)
N 14:30-15:30

Piia Mitt piia.mitt@ptg.ee live:piia.mitt
Lai matemaatika (11, 12 klass), kitsa matemaatika e-kursus (11 klass)

Konsultatsioon ruumis 108
T 14:00-15:30
N 14:00-15:30

K 17:30-19:00

Skype call Skype chat
Pille Pärna pille.parna@ptg.ee
Õpioskused

Konsultatsioon ruumis 208
K 14:00-15:30

Signe Tohv signe.tohv@ptg.ee
Geograafia

Konsultatsioon ruumis 206
T 14:00-15:30

Tiina Neeme tiina.neeme@ptg.ee
Eesti keel ja kirjandus

Konsultatsioon ruumis 109
T 14:00-15:00

Veronika Uussaar veronika.uussaar@ptg.ee live:veronika.uussaar
Ajalugu

Konsultatsioon ruumis 212
K 14:00-15:30

E 09:00-10:00

Skype call Skype chat
Zoja Põder zoja.poder@ptg.ee
Vene keel

Konsultatsioon ruumis 210
K 14:00-15:30

Sotsiaalsed tagatised

Meie õpilastele kehtib ravikindlustus. Töötaval õpilasel on võimalik kasutada õppepuhkust (vt. Täiskasvanute koolituse seadus).