Logo 1 Logo 2

Tugiteenused

Õpilasel on võimalus osaleda individuaalkonsultatsioonides.


Nimi/Õppeained/Lisainfo E-post Skype (ainult E klassile)
Aavo Jakobsoo aavo.jakobsoo@ptg.ee aavojakobsoo@gmail.com
Eesti keel ja kirjandus

Konsultatsioon ruumis 109
K 14:30-16:00

E 16:00-17:30

Skype call Skype chat
Airi Broberg airi.broberg@ptg.ee
Eesti keel

Konsultatsioon ruumis 207
T 14:15-15:00

Diana Kägo diana.kago@ptg.ee
Karjääriõpetus, psühholoogia

Konsultatsioon ruumis 108
E 14:00-15:00

Eve Sinikas eve.sinikas@ptg.ee evesinikas@gmail.com
Matemaatika

Konsultatsioon ruumis 101
E 14:20-15:50

T 12:30-14:00

Skype call Skype chat
Eve Zekker eve.zekker@ptg.ee
Saksa keel

Konsultatsioon ruumis 107
K 14:30-15:50

Guzel Abjanova guzel.abjanova@ptg.ee
Vene keel

Konsultatsioon ruumis 210
E 14:20-15:50

Inna Sulg inna.sulg@ptg.ee
Inglise keel

Konsultatsioon ruum 211
E 14:30-15:45
K 15:00-16:00

Karin Kurvits karin.kurvits@ptg.ee karin.kurvits@mail.ee
Inimene ja õigus, üldajalugu e-klassile

Konsultatsioon ruumis 202
aeg kokkuleppel

E 19:00-20:30

Skype call Skype chat
Katrin Kobolt katrin.kobolt@ptg.ee
Muusikaõpetus ja joonestamine

Muusikaõpetuse konsultatsioon ruumis 201
T 14:30-15:30

Joonestamise konsultatsioon ruumis 110
K 14:30-15:30

Leili Jaagant leili.jaagant@ptg.ee
Keemia ja füüsika

Konsultatsioon ruumis 203
E 14:30-15:50

Maibritt Kuuskmäe maibritt.kuuskmae@ptg.ee
Inglise keel

Konsultatsioon ruumis 211
T 14:20-15:50

Marina Kopajev marina.kopajev@ptg.ee
Soome keel

Konsultatsioon ruumis 201
N 14:30-15:30

Marju Eeriku marju.eeriku@ptg.ee eerikumarju@gmail.com
Inglise keel

Konsultatsioon ruumis 211
E 10:00-11:00

E 9:00-10:00

Skype call Skype chat
Merle Looring merle.looring@ptg.ee
Uurimistööde alused

 
Piia Mitt piia.mitt@ptg.ee piia.mitt@ptg.ee
Matemaatika

Konsultatsioon ruumis 108
K 14:00-15:30

K 16:00-17:30

Skype call Skype chat
Signe Traumann signe.traumann@ptg.ee signetr@gmail.com
Matemaatika ja arvutiõpetus

Konsultatsioon ruumis 110
N 15:00-16:00

T 11:00-12:00

Skype call Skype chat
Tarmo Oidekivi tarmo.oidekivi@ptg.ee
Geograafia ja bioloogia

Konsultatsioon ruumis 206
T 14:20-15:50

Tiina Neeme tiina.neeme@ptg.ee
Eesti keel ja kirjandus

Konsultatsioon ruumis 104/1
E 14:30-15:30

Ulla Lehtsaar ulla.lehtsaar@ptg.ee
draama ja teater

 
Veronika Uussaar veronika.uussaar@ptg.ee veronika.uussaar@ptg.ee
Ajalugu, ühiskonnaõpetus

Konsultatsioon ruumis 212
N 16:00-17:00

T 09:00-10:00

Skype call Skype chat
Zoja Põder zoja.poder@ptg.ee
Vene keel

Konsultatsioon ruumis 210
K 14:20-15:50

Sotsiaalsed tagatised

Meie õpilastele kehtib ravikindlustus. Töötaval õpilasel on võimalik kasutada õppepuhkust (vt. Täiskasvanute koolituse seadus).