Logo 1 Logo 2

Tugiteenused

Õpilasel on võimalus osaleda individuaalkonsultatsioonides.


Nimi/Õppeained/Lisainfo E-post Skype (ainult E klassile)
Aavo Jakobsoo aavo.jakobsoo@ptg.ee facebook:aavojakobsoo
Eesti keel ja kirjandus

Konsultatsioon (ruum 109):
K 14:20-15:50

T 16:00-17:30

Skype call Skype chat
Airi Broberg airi.broberg@ptg.ee
Eesti keel

Konsultatsioon (ruum 207):
T 14:15-15:00

Andra Mere andra.mere@ptg.ee
Inimeseõpetus

 
Avo Mitt piia.mitt@ptg.ee
Matemaatika

Konsultatsioon (ruum 108):
E: 14:00-15:30

Diana Kägo diana.kago@ptg.ee
Karjääriõpetus

Konsultatsioon (201):
E 15:00-16:00

Eve Sinikas eve.sinikas@ptg.ee evesinikas@gmail.com
Matemaatika

Konsultatsioon (ruum 101):
K 14:20-15:50

T 08:50-10:20

Skype call Skype chat
Eve Zekker eve.zekker@ptg.ee eve.zekker@ptg.ee
Saksa ja inglise keel

Konsultatsioon (ruum 107)
K 14:30-15:50

E 13:00-14:00

Skype call Skype chat
Guzel Abjanova guzel.abjanova@ptg.ee guzel.abjanova@ptg.ee
Vene keel

Konsultatsioon (ruum 210):
E 14:20-15:50

E 14:20-15:50

Skype call Skype chat
Inna Sulg inna.sulg@ptg.ee
Inglise keel

Konsultatsioon (ruum 201):
K 14:00-15:00

Karin Kurvits karin.kurvits@ptg.ee
Ajalugu

Konsultatsioon (ruum 202):
aeg kokkuleppel

Katrin Kobolt katrin.kobolt@ptg.ee katrin.kobolt@ptg.ee
Kunstiõpetus, muusikaõpetus ja joonestamine

Konsultatsioon:
T 14:30-15:30

T 11:00-12:30

Skype call Skype chat
Leili Jaagant leili.jaagant@ptg.ee leili.jaagant@ptg.ee
Keemia ja füüsika

Konsultatsioon (ruum 203):
K 14:30-15:50

K 16:00-17:00

Skype call Skype chat
Lilja Valdna lilja.valdna@ptg.ee
Inglise keel

Konsultatsioon (ruum 211):
E 14:20-15:50

Marina Kopajev marina.kopajev@ptg.ee
Eesti keel ja kirjandus , soome keel

Konsultatsioon (ruum 212):
T 14:00-15:00

Marju Eeriku marju.eeriku@ptg.ee
Inglise keel

Konsultatsioon (ruum 211):
K 14:00-15:00

Monika Übner monika.ubner@ptg.ee
Uurimistöö alused

 
Reet Sai reet.sai@ptg.ee
Uurimistööde juhendamine, individuaalõpe

Konsultatsioon (ruum 104-2):
E 14:20-15:50
K 14:20-15:50

Signe Traumann signe.traumann@ptg.ee
Matemaatika ja arvutiõpetus

Konsultatsioon (ruum 110):
K 14:30-15:30

Tarmo Oidekivi tarmo.oidekivi@ptg.ee
Geograafia ja bioloogia

Konsultatsioon (ruum 206):
K 14:20-15:50

Tiina Mälk tiina.malk@ptg.ee
Eesti keel ja kirjandus

Konsultatsioon (ruum 104-1):
K 14:30-15:50

Ulla Lehtsaar ulla.lehtsaar@ptg.ee
draama ja teater

Konsultatsioon (ruum 208):
K 14:00-15:00

Veronika Uussaar veronika.uussaar@ptg.ee
Ajalugu

Konsultatsioon (ruum 212):
N 14:30-15:30

Zoja Põder zoja.poder@ptg.ee
Vene keel

Konsultatsioon (ruum 210):
T 14:20-15:50

Sotsiaalsed tagatised

Meie õpilastele kehtib ravikindlustus. Töötaval õpilasel on võimalik kasutada õppepuhkust (vt. Täiskasvanute koolituse seadus).