Logo 1 Logo 2

Tugiteenused

Õpilasel on võimalus osaleda individuaalkonsultatsioonides.


Nimi/Õppeained/Lisainfo E-post Skype (ainult E klassile)
Aavo Jakobsoo aavo.jakobsoo@ptg.ee aavojakobsoo@gmail.com
Eesti keel ja kirjandus

Konsultatsioon (ruum 109):
T 14:20-15:50

K 16:00-17:30

Skype call Skype chat
Airi Broberg airi.broberg@ptg.ee
Eesti keel

 
Andra Mere andra.mere@ptg.ee
Inimeseõpetus

Konsultatsioon (ruum 209):
N 15:00-15:50

Diana Kägo diana.kago@ptg.ee
Karjääriõpetus, psühholoogia

Konsultatsiooni aeg ja koht kokkuleppel.

Eve Sinikas eve.sinikas@ptg.ee
Matemaatika

Konsultatsioon (ruum 101):
E 14:20-15:50

Eve Zekker eve.zekker@ptg.ee
Saksa ja inglise keel

Konsultatsioon (ruum 107)
K 14:30-15:50

Guzel Abjanova guzel.abjanova@ptg.ee
Vene keel

Konsultatsioon (ruum 210):
T 14:20-15:50

Inna Sulg inna.sulg@ptg.ee
Inglise keel

Konsultatsioon (ruum 210):
E 14:00-16:00

Karin Kurvits karin.kurvits@ptg.ee
Ajalugu

 
Katrin Kobolt katrin.kobolt@ptg.ee katrin.kobolt@ptg.ee
Kunstiõpetus, muusikaõpetus ja joonestamine

Konsultatsioon (ruum 201):
T 14:30-15:30

K 14:00-15:00

Skype call Skype chat
Leili Jaagant leili.jaagant@ptg.ee
Keemia ja füüsika

Konsultatsioon (ruum 203):
K 14:30-15:50

Lilja Valdna lilja.valdna@ptg.ee
Inglise keel

Konsultatsioon (ruum 211):
K 14:30-15:00

Marina Kopajev marina.kopajev@ptg.ee
Soome keel

 
Marju Eeriku marju.eeriku@ptg.ee eerikumarju@gmail.com
Inglise keel

Konsultatsioon (ruum 211):
E 14:00-15:00

E 15:00-16:00

Skype call Skype chat
Monika Übner monika.ubner@ptg.ee
Uurimistöö alused

 
Piia Mitt piia.mitt@ptg.ee
Matemaatika

Konsultatsioon (ruum 108):
K 14:00-15:30

Reet Sai reet.sai@ptg.ee
Uurimistööde juhendamine, individuaalõpe

 
Signe Traumann signe.traumann@ptg.ee
Matemaatika ja arvutiõpetus

Konsultatsioon (ruum 110):
E 14:30-15:30

Tarmo Oidekivi tarmo.oidekivi@ptg.ee
Geograafia ja bioloogia

Konsultatsioon (ruum 206):
K 14:20-15:50

Tiina Mälk tiina.malk@ptg.ee
Eesti keel ja kirjandus

Konsultatsioon (ruum 104-1):
K 14:50-15:50

Ulla Lehtsaar ulla.lehtsaar@ptg.ee
draama ja teater

 
Veronika Uussaar veronika.uussaar@ptg.ee veronika.uussaar@ptg.ee
Ajalugu, ühiskonnaõpetus

Konsultatsioon (ruum 212):
T 14:30-15:30

T 11:00-12:00

Skype call Skype chat
Zoja Põder zoja.poder@ptg.ee
Vene keel

Konsultatsioon (ruum 210):
N 14:20-15:50

Sotsiaalsed tagatised

Meie õpilastele kehtib ravikindlustus. Töötaval õpilasel on võimalik kasutada õppepuhkust (vt. Täiskasvanute koolituse seadus).