Logo 1 Logo 2

Tugiteenused

Õpilasel on võimalus osaleda individuaalkonsultatsioonides.


Nimi / Õppeained / Lisainfo E-post / E-konsultatsioonid
Andra Mere
Inimeseõpetus

Konsultatsioon eelneval kokkuleppel ruumis 209.

andra.mere@ptg.ee

Skype call Skype chat
live:andra.mere

Skype konsultatsiooni aeg kokkuleppel.

3 thumb
Elle Seiman
Põhikooli ajalugu ja ühiskonnaõpetus

Konsultatsioon ruumis 212
T 15:30-16:30

elle.seiman@ptg.ee

Skype call Skype chat
live:elle.seiman

Konsultatsiooni aeg kokkuleppel.

5 thumb
Eve Sinikas
Matemaatika

 
eve.sinikas@ptg.ee 7 thumb
Eve Zekker
Saksa keel

Konsultatsioon ruumis 102
T 14:00-15:30

eve.zekker@ptg.ee

Skype call Skype chat
live:eve.zekker

T 14:00-15:30
(või kontakt kursuse päises)

6 thumb
Guzel Abjanova
Vene keel

Konsultatsioon ruumis 210
E 14:30-15:30

guzel.abjanova@ptg.ee

Skype call Skype chat
live:guzel.abjanova

E 10:00-11:00
või kokkulepitud ajal

30 thumb
Inna Sulg
Inglise keel, uurimistöö alused

Konsultatsioon ruumis 104/2
N 13:30-15:30

inna.sulg@ptg.ee

Skype call Skype chat
Inna.sulg2

Skype konsultatsiooni aeg kokkuleppel.

31 thumb
Kaja Leppik
Eesti keel ja kirjandus gümnaasiumi astme e-klassidele

 
kaja.leppik@ptg.ee Missing thumb
Karin Kurvits
Ajalugu

Konsultatsioon ruumis 202, aeg kokkuleppel.

karin.kurvits@ptg.ee

Skype call Skype chat
live:karin.kurvits

E 17:00-18:30
T 19:00-20:30

8 thumb
Katrin Kobolt
Muusikaõpetus, kunstiõpetus ja joonestamine

T 15:30-16:30 ruumis 110
K 15:30-16:30 ruumis 201

katrin.kobolt@ptg.ee

Skype call Skype chat
live:katrin.kobolt

N 15:00-17:00

9 thumb
Keili Kund
Matemaatika 11 kl kitsas, majanduse ja ettevõtluse e-õpe

Konsultatsioon ruumis 104/4
T 15:00-16:00

keili.kund@ptg.ee

Skype call Skype chat
live:.cid.4bb29da34daed94f

E 10:00-12:00

40 thumb
Kristiina Haapasalo
Soome keel

Konsultatsioon ruumis 104/2
T 14:00-15:00

kristiina.haapasalo@ptg.ee

Skype call Skype chat
live:.cid.c06fa7d21dbe1515

K 12:00-13:00

Messenger: krshps

44 thumb
Leili Jaagant
Keemia, füüsika ja loodusõpetus

Konsultatsioon ruumis 203
K 14:00-15:00

leili.jaagant@ptg.ee

Skype call Skype chat
live:leili.jaagant_1

K 15:00-16:00

10 thumb
Maibritt Kuuskmäe
Inglise keel, prantsuse keel

Konsultatsioon ruumis 212
T 14:00-15:15

maibritt.kuuskmae@ptg.ee

Skype call Skype chat
lihtsaltyks

Konsultatsiooni aeg kokkuleppel.

33 thumb
Marju Eeriku
Inglise keel

Konsultatsioon ruumis 211
N 14:00-15:00

marju.eeriku@ptg.ee

Skype call Skype chat
marjueeriku

Konsultatsiooni aeg kokkuleppel.

Messenger: Marju Eeriku

12 thumb
Merle Protsin
Arvutiõpetus, informaatika

Konsultatsioon ruumis 110, aeg kokkuleppel.

merle.protsin@ptg.ee 21 thumb
Nele Lainoja
Põhikooli matemaatika

Konsultatsioon ruumis 212
K 14:30-15:30

nele.lainoja@ptg.ee 39 thumb
Piia Mitt
Lai matemaatika

Konsultatsioon ruumis 108
K 14:00-15:30 (12. kl.)
N 14:00-15:30 (11. kl.)

piia.mitt@ptg.ee

Skype call Skype chat
live:piia.mitt

K 16:00-17:15

14 thumb
Pille Pärna
Õpioskused (10. klass)

Konsultatsioon ruumis 208, aeg kokkuleppel.

pille.parna@ptg.ee 42 thumb
Riina Tootsi
Eesti keel ja kirjandus, vene keel

Konsultatsioon ruumis 104/2
E 12:00-13:00
N 15:00-16:00

riina.tootsi@ptg.ee

Skype call Skype chat
riina@tootsi@ptg.ee

Messenger: Riina Tootsi

Konsultatsiooni aeg kokkuleppel.

43 thumb
Rita Tammela
Psühholoogia ja giidiõpe

Konsultatsioon ruumis 211, aeg kokkuleppel.

rita.tammela@ptg.ee 49 thumb
Tiina Neeme
Eesti keel ja kirjandus

Konsultatsioon kabinetis 109
T 14:00-15:30

tiina.neeme@ptg.ee

Skype call Skype chat
live:.cid.575087a56ce19aa4

Konsultatsiooni aeg kokkuleppel.

35 thumb
Zoja Põder
Vene keel

Konsultatsioon ruumis 210
K 14:00-15:30

zoja.poder@ptg.ee 20 thumb
Ülle Vares
Geograafia, bioloogia

Konsultatsioon kabinetis 206
E 13:30-15:00

ulle.vares@ptg.ee

Skype call Skype chat
ulle.vares@ptg.ee

T 17:00-18:00

48 thumb

Sotsiaalsed tagatised

Meie õpilastele kehtib ravikindlustus. Töötaval õpilasel on võimalik kasutada õppepuhkust (vt. Täiskasvanute koolituse seadus).