Logo 1 Logo 2

Tugiteenused

Õpilasel on võimalus osaleda individuaalkonsultatsioonides.


Nimi / Õppeained / Lisainfo E-post / E-konsultatsioonid
Andra Mere
Inimeseõpetus

 
andra.mere@ptg.ee 3 thumb
Elle Seiman
Põhikooli ajalugu ja ühiskonnaõpetus

Konsultatsioon
T 14.30-15.30

elle.seiman@ptg.ee

Skype call Skype chat
live:elle.seiman

Aeg kokkuleppel.

5 thumb
Eve Sinikas
Matemaatika

Konsultatsioon
K 13.45-15.15 ruumis 101

eve.sinikas@ptg.ee

Skype call Skype chat
live:evesinikas

T 13.45-15.15

7 thumb
Eve Zekker
Saksa keel

E 14.00-15.30 ruumis 102

eve.zekker@ptg.ee

Skype call Skype chat
live:eve.zekker

Aeg kokkuleppel.
https://join.skype.com/c8o1xSXP74pY

6 thumb
Guzel Abjanova
Vene keel

Konsultatsioon
E 14.30-15.00 ruumis 210

guzel.abjanova@ptg.ee

Skype call Skype chat
live:guzel.abjanova

E 14.00-15.00

30 thumb
Inna Sulg
Uurimistöö alused

Konsultatsioon
T 14.00-16.00
N 14.00-16.00

inna.sulg@ptg.ee

Skype call Skype chat
Inna.sulg2

Aeg kokkuleppel.

31 thumb
Kaja Leppik
Eesti keel ja kirjandus gümnaasiumi astme e-klassidele

 
kaja.leppik@ptg.ee 37 thumb
Karin Kurvits
Ajalugu

 
karin.kurvits@ptg.ee

Skype call Skype chat
live:karin.kurvits

E 17.00-18.30
T 19.00-20.30

8 thumb
Katrin Kobolt
Muusikaõpetus, joonestamine

Konsultatsioon
K 14.30-15.30

katrin.kobolt@ptg.ee

Skype call Skype chat
live:katrin.kobolt

E 13.00-15.00

9 thumb
Keili Kund
Matemaatika, majandus- ja ettevõtlusõpetus

Konsultatsioon
T 12.00-13.00 ruumis 108 (Majandusm. 12 kl)
N 13.45-14.45 ruumis 108 (Matemaatika 11 kl)

keili.kund@ptg.ee 40 thumb
Kristiina Haapasalo
Soome keel

 
kristiina.haapasalo@ptg.ee 44 thumb
Leili Jaagant
Keemia ja füüsika

Konsultatsioon
T 14.00-15.00 ruumis 203

leili.jaagant@ptg.ee

Skype call Skype chat
live:leili.jaagant_1

T 15.00-16.00

10 thumb
Maibritt Kuuskmäe
Inglise keel ja prantsuse keel

Konsultatsioon
N 14.45-15.45 ruumis 212

maibritt.kuuskmae@ptg.ee

Skype call Skype chat
lihtsaltyks

Konsultatsiooni aeg kokkuleppel.
https://join.skype.com/gsOqKGRXnvdU

33 thumb
Marju Eeriku
Inglise keel

Konsultatsioon
E 13.30-14.30 ruumis 211

marju.eeriku@ptg.ee

Skype call Skype chat
marjueeriku

Skype: Marju Eeriku
Messenger: Marju Eeriku
Aeg kokkuleppel.

12 thumb
Merle Protsin
Arvutiõpetus, informaatika

Konsultatsioon
K 13.30-15.00 ruumis 110

merle.protsin@ptg.ee

Skype call Skype chat
live:m.protsin

Aeg kokkuleppel.

21 thumb
Merli Tolli
Põhikooli emakeel ja kirjandus

Konsultatsioon
N 14.00-15.00 ruumis 210

merli.tolli@ptg.ee

Skype call Skype chat
merli.tolli@ptg.ee

Skype või Messenger, aeg kokkuleppel.

50 thumb
Nele Lainoja
Matemaatika

Konsultatsioon
K 14.30-15.30 ruumis 212

nele.lainoja@ptg.ee 39 thumb
Pille Pärna
Õpioskused

Konsultatsioon
K 13.30-14.30 ruumis 208

pille.parna@ptg.ee 42 thumb
Riina Tootsi
Vene keel

Konsultatsioon
K 14.00-15.00 ruumis 210

riina.tootsi@ptg.ee

Skype call Skype chat
riina.tootsi@ptg.ee

Messenger: Riina Tootsi
Aeg kokkuleppel.

43 thumb
Rita Tammela
Psühholoogia ja giidiõpe

E 14.00-18.00 ruumis 104/1
T 12.00-13.30 ruumis 211
K 16.00-18.00 ruumis 211
N 11.00-14.00 ruumis 211

rita.tammela@ptg.ee

Skype call Skype chat
rita.tammela@ptg.ee

Aeg kokkuleppel.

49 thumb
Tiina Neeme
Eesti keel ja kirjandus

Konsultatsioon
K 14.30-15.00 ruumis 109

tiina.neeme@ptg.ee 35 thumb
Ülle Vares
Geograafia, bioloogia

Konsultatsioon
E 13.30-14.30 ruumis 206

ulle.vares@ptg.ee

Skype call Skype chat
ulle.vares@ptg.ee

E 17.30-18.30

48 thumb

Sotsiaalsed tagatised

Meie õpilastele kehtib ravikindlustus. Töötaval õpilasel on võimalik kasutada õppepuhkust (vt. Täiskasvanute koolituse seadus).