Logo 1 Logo 2

Üldkontaktid

Aadress
Noorte väljak 2, 80032 Pärnu
E-post
ptg@ptg.ee
Kantselei
+372 51 992 795
Raamatukogu
+372 51 962 393
Nimi Amet E-post Telefon
Karin Kurvits direktor karin.kurvits@ptg.ee +372 51 66 453
 
Airi Broberg õppejuht airi.broberg@ptg.ee +372 51 942 632
 
Aivar Brant majandusjuht majandus@ptg.ee +372 51 75 864
 
Triin Veske sekretär sekretar@ptg.ee +372 51 992 795
 
Aime Kinnep raamatukogu juhataja raamatukogu@ptg.ee +372 51 962 393
 
Jekaterina Dreimann lapsehoidja lapsehoidja@ptg.ee
 
Ulla Lehtsaar ulla.lehtsaar@ptg.ee +372 53 474 421
 
Kaire Jakobson eripedagoog kaire.jakobson@ptg.ee +372 56 917 412

Vastuvõtt: E alates 14:00, T 15:00-16:00, N alates 12:00
Registreeruda võib nii e-posti kui telefoni teel.

Monika Koppel perenõustaja monika.koppel@ptg.ee +372 555 99 225

Vastuvõtt: E 10:00-14:00, T 10:00-15:00 ja 16:00-21:00, K 12:00-18:00
Registreeruda vähemalt päev ette.

Asukoht Google kaardil