Logo 1 Logo 2

Üldkontaktid

Aadress
Noorte väljak 2
 
80032 Pärnu linn
 
Pärnu linn
 
Pärnu maakond
E-post
ptg@ptg.ee
Kantselei
+372 5199 2795
Raamatukogu
+372 5196 2393
Nimi Amet E-post Telefon
Karin Kurvits direktor karin.kurvits@ptg.ee +372 516 6453
 
Airi Broberg õppejuht airi.broberg@ptg.ee +372 5194 2632
 
Aivar Brant majandusjuht majandus@ptg.ee +372 517 5864
 
Triin Veske sekretär sekretar@ptg.ee +372 5199 2795
 
Jekaterina Dreimann lapsehoidja lapsehoidja@ptg.ee
 
Ulla Lehtsaar ulla.lehtsaar@ptg.ee +372 5347 4421
 
Kaire Jakobson eripedagoog kaire.jakobson@ptg.ee +372 5691 7412

Vastuvõtt ruumis 104/2
E 12:00-15:00
T 13:00-16:00
K 12:00-15:00
N 13:00-16:00

Tiina Neeme raamatukoguhoidja tiina.neeme@ptg.ee +372 5196 2393

III perioodil on raamatukogu avatud:
E 13:00-17:00
T 10:00-13:30; 14:00-17:15
K 09:00-13:30
N 14:00-15:30

Asukoht Google kaardil


Lääne piirkonna haridusjärelevalve ekspert

Alates 1. märtsist 2018 töötab Haridus- ja Teadusministeeriumi välishindamisosakonnas Lääne piirkonna (Viljandi, Pärnu ja Saare maakond) eksperdina Pärje Ülavere.

Kontakt:
Tel 5346 4448; 735 0167
Parje.Ylavere@hm.ee