Logo 1 Logo 2

Tugiõpilased

Kui sul on koolis muresid ja sa ei tea, kelle poole pöörduda, võid abi küsida tugiõpilaselt.

Meie koolis ei ole keegi üksi! Kui tugiõpilasel ei ole vastuseid sinu küsimustele, siis ta teab, kust neid leida ja ei jäta sind hätta.

Tugiõpilase poole pöördu, kui:

Tugiõpilased / klassivanemad 2017/18

Klass Õpilane Kontakt
8. klass Silva Pilv silva.pilv@ptg.ee
9. klass Aljona Lind aljona.lind@ptg.ee
Keith Lankots keith.lankots@ptg.ee
10a klass Diana Sommer dianakaasiku@gmail.com
Kristiina Tarn kristiina.tarn@ptg.ee
10b klass Marcella Luide marcellaluide@gmail.com
Sandra Siinmaa sandrasiinmaa1@gmail.com
10õ klass Sten Rokitcki sten.rokicki@outlook.com
Anna Jaanson jaansonanna@gmail.com
11a klass Kersti Kommer kersti.kommer@gmail.com
Irja Peegel irja.peegel@live.fi
11b klass Silver Teearu teearusilver@gmail.com
Maris Paeküla maris.paekula@ptg.ee
11õ klass Ingrid Mäevälja maevalja@hotmail.com
12a klass Elnora Arik elnora.arik@gmail.com
Käthlin Välimets katzz0021@hotmail.com
12b klass Käth Kiipus kiipus87@gmail.com
Viivika Kadastik viivika.kadastik@ptg.ee
12õ klss Signe Tohv signe.tohv@ptg.ee
Krista Lepanurm kristalepanurm@gmail.com