Logo 1 Logo 2

Õpetajad

Nimi/Lisainfo Õppeained E-post
Aavo Jakobsoo eesti keel ja kirjandus aavo.jakobsoo@ptg.ee

Konsultatsioon: T 14:20-15:50, ruum 109

Airi Broberg eesti keel airi.broberg@ptg.ee
 
Andra Mere inimeseõpetus andra.mere@ptg.ee
 
Diana Kägo psühholoogia, karjääriõpetus diana.kago@ptg.ee

Konsultatsioon: E 14:00-14:45, ruum 110

Elle Seiman ühiskonnaõpetus elle.seiman@ptg.ee

Konsultatsioon: N 14:15-15:30, ruum 212

Eve Sinikas matemaatika eve.sinikas@ptg.ee

Konsultatsioon: N 14:20-15:50, ruum 210

Eve Zekker saksa keel, inglise keel eve.zekker@ptg.ee

Konsultatsioon: K 14:30-15:50, ruum 107

Guzel Abjanova vene keel guzel.abjanova@ptg.ee

Konsultatsioon: N 14:20-15:50, ruum 210

Karin Kurvits ajalugu karin.kurvits@ptg.ee

Konsultatsioon: T 14:30-15:30, ruum 202

Katrin Kobolt kunstiõpetus, muusikaõpetus, joonestamine katrin.kobolt@ptg.ee

Konsultatsioon: T kunst 14:30-15:30 ja K muusika 15:00-16:00, ruum 201

Leili Jaagant keemia, loodusõpetus, füüsika leili.jaagant@ptg.ee

Konsultatsioon: N 14:30-15:50, ruum 203

Marina Kopajev eesti keel, soome keel marina.kopajev@ptg.ee

Konsultatsioon: E 14:45-15:45, ruum 109

Marju Eeriku inglise keel marju.eeriku@ptg.ee

Konsultatsioon: E 14:00-15:00, T 14:00-15:00, ruum 210

Monika Übner uurimistöö alused monika.ubner@ptg.ee
 
Piia Mitt matemaatika piia.mitt@ptg.ee

Konsultatsioon: E 14:00-15:30, ruum 108

Reet Sai eesti keel ja kirjandus reet.sai@ptg.ee
 
Signe Traumann arvutiõpetus, matemaatika signe.traumann@ptg.ee

Konsultatsioon: N 15:00-16:00, ruum 110

Tarmo Oidekivi bioloogia, geograafia tarmo.oidekivi@ptg.ee

Konsultatsioon: E 14:20-15:50, ruum 206

Ulla Lehtsaar kõne ja väitlus, draama ja teater ulla.lehtsaar@ptg.ee
 
Veronika Uussaar ajalugu, ühiskonnaõpetus veronika.uussaar@ptg.ee

Konsultatsioon: K 14:30-15:30, ruum 212

Zoja Põder vene keel zoja.poder@ptg.ee

Konsultatsioon: K 14:20-15:50, ruum 210