Logo 1 Logo 2

Õpetajad

Nimi/Õppeained/Lisainfo E-post Skype
Aavo Jakobsoo aavo.jakobsoo@ptg.ee
eesti keel ja kirjandus

Konsultatsioon: T 14:20-15:50, ruum 109

Airi Broberg airi.broberg@ptg.ee
eesti keel

 
Andra Mere andra.mere@ptg.ee
inimeseõpetus

 
Diana Kägo diana.kago@ptg.ee
psühholoogia, karjääriõpetus

Konsultatsioon: E 14:00-14:45, ruum 110

Eve Sinikas eve.sinikas@ptg.ee
matemaatika

Konsultatsioon: N 14:20-15:50, ruum 210

Eve Zekker eve.zekker@ptg.ee
saksa keel, inglise keel

Konsultatsioon: K 14:30-15:50, ruum 107

Guzel Abjanova guzel.abjanova@ptg.ee
vene keel

Konsultatsioon: N 14:20-15:50, ruum 210

Inna Sulg inna.sulg@ptg.ee
inglise keel

 
Karin Kurvits karin.kurvits@ptg.ee
ajalugu

Konsultatsioon: T 14:30-15:30, ruum 202

Katrin Kobolt katrin.kobolt@ptg.ee
kunstiõpetus, muusikaõpetus, joonestamine

Konsultatsioon: T kunst 14:30-15:30 ja K muusika 15:00-16:00, ruum 201

Leili Jaagant leili.jaagant@ptg.ee
keemia, loodusõpetus, füüsika

Konsultatsioon: N 14:30-15:50, ruum 203

Lilja Valdna lilja.valdna@ptg.ee
inglise keel

 
Marina Kopajev marina.kopajev@ptg.ee
eesti keel võõrkeelena , soome keel

Konsultatsioon: E 14:45-15:45, ruum 109

Marju Eeriku marju.eeriku@ptg.ee
inglise keel

Konsultatsioon: E 14:00-15:00, T 14:00-15:00, ruum 210

Monika Übner monika.ubner@ptg.ee
uurimistöö alused

 
Piia Mitt piia.mitt@ptg.ee
matemaatika

Konsultatsioon: E 14:00-15:30, ruum 108

Reet Sai reet.sai@ptg.ee
eesti keel ja kirjandus

 
Signe Traumann signe.traumann@ptg.ee
arvutiõpetus, matemaatika

Konsultatsioon: N 15:00-16:00, ruum 110

Tarmo Oidekivi tarmo.oidekivi@ptg.ee
bioloogia, geograafia

Konsultatsioon: E 14:20-15:50, ruum 206

Tiina Mälk tiina.malk@ptg.ee
eesti keel, kirjandus

 
Ulla Lehtsaar ulla.lehtsaar@ptg.ee
kõne ja väitlus, draama ja teater

 
Veronika Uussaar veronika.uussaar@ptg.ee
ajalugu, ühiskonnaõpetus

Konsultatsioon: K 14:30-15:30, ruum 212

Zoja Põder zoja.poder@ptg.ee
vene keel

Konsultatsioon: K 14:20-15:50, ruum 210