Logo 1 Logo 2

Õpetajad

Nimi/Õppeained/Lisainfo E-post Skype (ainult E klassile)
Andra Mere andra.mere@ptg.ee
Inimeseõpetus

Konsultatsioon kokkuleppel, ruumis 209.

Diana Lilienblatt diana.lilienblatt@ptg.ee
Bioloogia

Konsultatsioon ruumis 206
E 14:00-15:30

Diana Pabbo diana.pabbo@ptg.ee
Eripedagoog

Konsultatsioon ruumis 104/1
T 08:45-11:45
K 08:45-11:45; 12.45-15:45

Epp Klooster epp.klooster@ptg.ee
Eesti keel (vabahariduses)

 
Eve Sinikas eve.sinikas@ptg.ee live:evesinikas
Matemaatika

Konsultatsioon ruumis 101
T 14:00-15:15

T 14:00-15:15

Skype call Skype chat
Eve Zekker eve.zekker@ptg.ee live:eve.zekker
Saksa keel

Konsultatsioon ruumis 102
K 14:00-15:30

T 14:00-15:30

Skype call Skype chat
Guzel Abjanova guzel.abjanova@ptg.ee
Vene keel

Konsultatsioon ruumis 210
K 14:20-15:50

Inna Sulg inna.sulg@ptg.ee
Inglise keel

Konsultatsioon ruumis 104/1
T 14:00-15:30

Kaja Leppik kaja.leppik@ptg.ee
Eesti keel ja kirjandus gümnaasiumi astme e-klassidele

 
Karin Kurvits karin.kurvits@ptg.ee live:karin.kurvits
Ühiskonnaõpetus (e-klassile)

 

E 19:00-20:30

Skype call Skype chat
Katrin Kobolt katrin.kobolt@ptg.ee live:katrin.kobolt
Muusikaõpetus, kunstiõpetus

Konsultatsioon ruumis 201
T 14:00-15:00
K 14:30-15:30

E 14:00-16:00 

Skype call Skype chat
Keili Kund keili.kund@ptg.ee
Matemaatika, kitsas matemaatika (11 klass)

Konsultatsioon ruumis 101
K 14:00-15:30

Kristiina Haapasalo kristiina.haapasalo@ptg.ee live:.cid.c06fa7d21dbe1515
Soome keel

Konsultatsioon ruumis 107
K 14:00-15:30

T 14:00-15:30

Skype call Skype chat
Leili Jaagant leili.jaagant@ptg.ee live:leili.jaagant_1
Keemia, füüsika

Konsultatsioon ruumis 203
N 14:00-15:30

N 13:30-14:15

Skype call Skype chat
Maibritt Kuuskmäe maibritt.kuuskmae@ptg.ee live:.cid.81436d3225a43725
Inglise keel, prantsuse keel A1

Konsultatsioon ruumis 211
T 14:00-15:00

E 12:30-13:30

Skype call Skype chat
Marju Eeriku marju.eeriku@ptg.ee marjueeriku
Inglise keel

Konsultatsioon ruumis 211
K 14:00-15:00

T 15:00-16:00
Messenger: Marju Eeriku

Skype call Skype chat
Merle Looring merle.looring@ptg.ee
Uurimistööde alused

 
Merle Protsin merle.protsin@ptg.ee
Arvutiõpetus, informaatika I

 
Nele Lainoja nele.lainoja@ptg.ee
Põhikooli matemaatika

Konsultatsioon ruumis 206
K 14:30-15:30

Piia Mitt piia.mitt@ptg.ee
Lai matemaatika (11, 12 klass)

Konsultatsioon ruumis 108
T 14:00-15:30
N 14:00-15:30

Pille Pärna pille.parna@ptg.ee
Õpioskused

 
Riina Tootsi riina.tootsi@ptg.ee
Eesti keel ja kirjandus

 
Signe Tohv signe.tohv@ptg.ee live:.cid.e166280d7d36e6f4
Geograafia

Konsultatsioon ruumis 206
E 14:00-15:30

T 14:00-15:30

Skype call Skype chat
Tiina Neeme tiina.neeme@ptg.ee
Eesti keel ja kirjandus

Konsultatsioon ruumis 109
T 14:00-15:00

Veronika Uussaar veronika.uussaar@ptg.ee
Ajalugu

 
Zoja Põder zoja.poder@ptg.ee
Vene keel

Konsultatsioon ruumis 210
T 14:20-15:30