Esf

Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium

Aadress:Noorte väljak 2, 80032 Pärnu
E-post:ptg@ptg.ee
Kantselei+372 51 992 795
Raamatukogu+372 51 962 393
Skype kontoskype@ptg.ee
  
NimiAmetE-postTelefon
Karin Kurvitsdirektordirektor@ptg.ee+372 51 66 453
Airi Brobergõppejuhtoppealajuhataja@ptg.ee+372 51 942 632
Aivar Brantmajandusjuhtmajandus@ptg.ee+372 51 75 864
Ulla Lehtsaarprojekti- ja noorsoojuhtnoorsootoo@ptg.ee+372 53 474 421
Aime Kinnepraamatukogu juhatajaraamatukogu@ptg.ee+372 51 962 393
Triin Veskesekretärsekretar@ptg.ee+372 51 992 795
Jekaterina Dreimannlapsehoidjalapsehoidja@ptg.ee
Nõustajad
Andra Merepõhikoolandra.mere@ptg.ee+372 51 903 122
Vastuvõtt: E 9:00-14:00, T 9:00-14:00, K 12:00-16:00, N 12:00-17:45
Merle ProtsinX klassmerle.protsin@ptg.ee+372 59 195 061
Vastuvõtt: E 9:00-14:00, T 9:00-12:30 ja 15:30-18:00, K 9:00-14:00
Lea RuusXI klasslea.ruus@ptg.ee+372 51 976 276
Vastuvõtt: T 9:00-14:45, K 12:00-17:45, N 9:00-14:45
Elle SeimanXII klasselle.seiman@ptg.ee+372 51 929 334
Vastuvõtt: E 09:00-14:00, T 09:00-14:00, K 12:00-17:00, N 09:00-14:00
Monika Koppelperenõustaja monika.koppel@ptg.ee
Vastuvõtt: E 10:00-14:00, T 10:00-15:00 ja 16:00-21:00, K 12:00-18:00
Telefon registreerumiseks +372 555 99 225 (vähemalt päev ette).
Kaire Jakobsoneripedagoog kaire.jakobson@ptg.ee
Vastuvõtt: E alates 14:00, T 15:00-16:00, N alates 12:00
Telefon registreerumiseks +372 56 917 412, registreeruda võib ka e-posti teel.
Abiõpetajad
Signe Traumannreaalainedsigne.traumann@ptg.ee
Vastuvõtt: E 10:00-13:00, T 15:00-18:00, K 11:00-13:00, N 15:00-17:00
Reet Sai humanitaarained reet.sai@ptg.ee
Vastuvõtt: E 14:00-16:00, T 10:00-13:00, K 14:00-16:00, N 10:00-13:00
Tugiõpilased
Signe Tohv signe.tohv@ptg.ee
Helvi-Heleena Viies helvi-heleena.viies@ptg.ee