Logo 1 Logo 2

Õpetajad

Nimi / Õppeained / Lisainfo E-post / E-konsultatsioonid
Andra Mere
Inimeseõpetus

Konsultatsiooni aeg kokkuleppel, ruumis 209.

andra.mere@ptg.ee

Skype call Skype chat
live:andra.mere

Aeg kokkuleppel.

3 thumb
Elle Seiman
Põhikooli ajalugu ja ühiskonnaõpetus

Konsultatsioon
T 15.30-16.30 ruumis 212

elle.seiman@ptg.ee

Skype call Skype chat
live:elle.seiman

Aeg kokkuleppel.

5 thumb
Eve Sinikas
Matemaatika

Konsultatsioon
E 13.45-15.00 ruumis 101

eve.sinikas@ptg.ee

Skype call Skype chat
live:evesinikas

Aeg kokkuleppel.

7 thumb
Eve Zekker
Saksa keel

Konsultatsioon
E 14.00-15.00 ruumis 102

eve.zekker@ptg.ee

Skype call Skype chat
live:eve.zekker

E 14.00-15.00
Skype link on kursuste juures.

6 thumb
Guzel Abjanova
Vene keel

Konsultatsioon ruumis 210, aeg kokkuleppel.

guzel.abjanova@ptg.ee

Skype call Skype chat
live:guzel.abjanova

T 14.00-15.00

30 thumb
Inna Sulg
Uurimistöö alused

 
inna.sulg@ptg.ee

Skype call Skype chat
Inna.sulg2

Aeg kokkuleppel E-L.

31 thumb
Kaja Leppik
Eesti keel ja kirjandus gümnaasiumi astme e-klassidele

 
kaja.leppik@ptg.ee 37 thumb
Karin Kurvits
Ajalugu, ühiskonnaõpetus

Konsultatsioon ruumis 211, aeg kokkuleppel.

karin.kurvits@ptg.ee

Skype call Skype chat
live:karin.kurvits

T 19.00-20.30
N 19.00-20.30

8 thumb
Katrin Kobolt
Muusikaõpetus, kunstiõpetus, joonestamine ja disain

Konsultatsioon
T 14.00-15.00 ruumis 210 või 110
K 14.00-15.00 ruumis 210 või 110

katrin.kobolt@ptg.ee

Skype call Skype chat
live:katrin.kobolt

N 14.00-16.00

9 thumb
Keili Kund
Matemaatika, ettevõtlusõpetus, majandusõpetus, giidindus (turismimajandus)

Konsultatsioon
T 15.30-16.00 ruumis 108
K 12:00-13:30 ruumis 108

keili.kund@ptg.ee

Skype call Skype chat
live:.cid.4bb29da34daed94f

Kokkuleppel õpetajaga.

40 thumb
Kristiina Haapasalo
Soome keel

Konsultatsioon
E 14.00-15.00 ruumis 104/1

kristiina.haapasalo@ptg.ee 44 thumb
Leili Jaagant
Keemia ja füüsika

Konsultatsioon
T 14.00-15.00 ruumis 203

leili.jaagant@ptg.ee

Skype call Skype chat
live:leili.jaagant_1

T 15.00-16.00

10 thumb
Maibritt Kuuskmäe
Inglise keel

Konsultatsioon
E 14.45-15.45 ruumis 212

maibritt.kuuskmae@ptg.ee

Skype call Skype chat
lihtsaltyks

Konsultatsiooni aeg kokkuleppel.
https://join.skype.com/gsOqKGRXnvdU

33 thumb
Marju Eeriku
Inglise keel

Konsultatsioon
T 13.30-14.30 ruumis 211

marju.eeriku@ptg.ee

Skype call Skype chat
marjueeriku

Skype: Marju Eeriku
Messenger: Marju Eeriku
Aeg kokkuleppel.

12 thumb
Merle Protsin
Arvutiõpetus, informaatika

 
merle.protsin@ptg.ee

Skype call Skype chat
live:m.protsin

Aeg kokkuleppel.

21 thumb
Merli Tolli
Eesti keel ja kirjandus

Konsultatsioon
T 15.00-16.00 ruumis 212

merli.tolli@ptg.ee

Skype call Skype chat
merli.tolli@ptg.ee

Skype või Messenger, aeg kokkuleppel.

50 thumb
Nele Lainoja
Matemaatika

Konsultatsioon
K 14.30-15.30 ruumis 212

nele.lainoja@ptg.ee

Skype call Skype chat
nele.lainoja@ptg.ee

Aeg kokkuleppel.

39 thumb
Pille Pärna
Giidindus (tööõigus)

Konsultatsioon
K 15.30-16.00 ruumis 208

pille.parna@ptg.ee 42 thumb
Riina Tootsi
Vene keel

Konsultatsioon
K 15.00-16.00 ruumis 210

riina.tootsi@ptg.ee

Skype call Skype chat
riina.tootsi@ptg.ee

Messenger: Riina Tootsi
Aeg kokkuleppel.

43 thumb
Rita Tammela
Psühholoogia ja giidiõpe

Konsultatsioon ruumis 104/2
E 14.00-18.00
T 09.00-14.00
K 09.00-15.00
N 11.00-18.00

rita.tammela@ptg.ee

Skype call Skype chat
rita.tammela@ptg.ee

Aeg kokkuleppel.

49 thumb
Tiina Neeme
Eesti keel ja kirjandus

Konsultatsioon
T 13.30-15.00 ruumis 109

tiina.neeme@ptg.ee 35 thumb
Ülle Vares
Geograafia, bioloogia

Konsultatsioon
K 15.00-16.00 ruumis 206

ulle.vares@ptg.ee

Skype call Skype chat
ulle.vares@ptg.ee

K 17.30-18.30

48 thumb